Oto co się stanie, jeśli będziesz jadł miód i cynamon codziennie – Página 2 – diarionuevo.com

Oto co się stanie, jeśli będziesz jadł miód i cynamon codziennie

 

Kochanie

Jak to się robi:

Miód to nie tylko to, co kupujemy w pojemniku w kształcie niedźwiedzia lub ula. W rzeczywistości pochodzi on z niesamowitego procesu, który nadaje mu właściwości lecznicze.

Pszczoły robotnice zbierają nektar z najzdrowszych kwiatów, a następnie wypełniają nektar w żołądku i przywracają go do ula. W ulu, inny pracownik pszczoły zasysa ten nektar, a enzymy znajdujące się wewnątrz jego ciała rozbijają cukry. Strawny nektar jest następnie umieszczany w segmentach plastra miodu. Przetrawiony nektar zamienia się następnie w pyszny, lepki miód, który uwielbiamy po tym, jak pszczoły zbierają się i machają skrzydłami, odparowując całą wodę.

Co zawiera/korzyści zdrowotne:
 

1. Węglowodany proste dla uzyskania szybkiej energii

Podczas gdy ty generalnie chcesz dostać swoje węglowodany w postaci złożonych węglowodanów, więc masz trwałe energii, są chwile, gdy proste węglowodany, szczególnie zdrowe, jak te zawarte w miodzie, są ważne. Weźmy na przykład, gdy potrzebujesz szybkiej reakcji na wyścig, w którym biegniesz, lub gdy brakuje Ci energii w pracy i potrzebujesz pick-me, który nie ma formy batonika z napojem energetycznym.

Miód oferuje proste węglowodany w formie lub naturalne cukry pochodzące z roślin, które są szybko strawne, dostarczając energii gotowej do użycia, kiedy jej potrzebujesz.